Csurka István: Házmestersirató. Drámák - színművek. Bp., 1999, Püski. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző, Csurka István (1934-2012) dramaturg, politikus, országgyűlési képviselő által DEDIKÁLT példány.
Félpengős regények sorozat 3 kötete: William MacLeod Raine: A félvér kölyök. Ford.: Dr. Cavallier Józsefné.; A kiközösített. Ford.: Félegyházy Endre.; Henry Oyen: Az őserdők zsarnoka. Ford.: Csiky Mária. Bp., é.n. [cca 1930-1940], Palladis Rt. Átkötött egészvászon-kötésben, változó állapotban.
Alexandra Rachmanova 3 műve: Szerelem, Cseka, halál... I-II. köt. Ötödik kiadás.; Házasság a vörös viharban. Negyedik kiadás.; Gyermekkorom. Második kiadás. Halhatatlan Könyvek. Bp.,én.,Dante. Kiadói egészbőr-kötések, kopott borítóval, az egyik gerince levált.
Straub Imre 2 db DEDIKÁLT könyve: Nagyravágyás. (Egy emberélet regénye). Szombathely, 1984, Sylvester János-ny. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval. + Göröngyös út. Szombathely, 1986, Sylvester János-ny. Kiadói papírkötés. Mindkettő a szerző által Fehér Katalin részére DEDIKÁLT.
Magyar Legendárium. Eredetiekből fordította: Tormay Cecil. Fametszetű képekkel díszítette: Molnár C. Pál. Bp., Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
Szinnai Tivadar: Sötét ablakok. Regény. Dedikált példány. Sötét ablakok. Regény. Bp. 1947. Dante. 492 l. Gerincén sérült. Kiadói félvászon-kötésben. Szinnai Tivadar (1894-1972) író, műfordító. Tábor Béla író, műfordító bátyjának szóló dedikációval. Kiadói vászonkötésben laza fűzéssel