Number of items: 300

19281.

800 HUF
2,07
2,29

Kiss Mária: Egymásbafont ének. Duschanek János rajzaival. A szerző által aláírt példány. Bp., 1993., Kossuth. Kiadói kemény-kötés.
19282.

800 HUF
2,07
2,29

19283.

1 200 HUF
3,11
3,43

19284.

800 HUF
2,07
2,29

Dénes Gizella: Szép koszorú. Regény Szent László király korából. Bp., én., Szent István-Társulat. Kiadói kopott, foltos félvászon-kötés.
19285.

1 400 HUF
3,63
4,00

Kolligátum ponyvákból, 6 db: Szitnyai Zoltán: Aki lehetett volna. Százezrek könyve. Bp., 1942., Áchim András.; Telkes Kató: Bácskai szerelem. Százezrek könyve. Bp., 1943., Áchim András.; Forster György: A sors iródeákja. Bp.,1943,Dr. Zajzon Barnáné.; Kardos Ede: Kató nem törődnek. Bp., 1943, Duna.;  Bognár Mária: A mama karrierje. Százezrek könyve. Bp., 1943., Áchim András.; Nagy Dániel: Sikoltott a szívem. Bp., 1943, Duna. Átkötött félvászon-kötésben, bekötött elülső borítókkal.;  + H. Wagner: A négy jó madár. Mindenki könyve. Bp.,1931., Képes Regényujság. Átkötött félvászon-kötésben.
19286.

Kolligátum ponyvákból, 6 db: Szitnyai Zoltán: Aki lehetett volna. Százezrek könyve. Bp., 1942., Áchim András.; Telkes Kató: Bácskai szerelem. Százezrek könyve. Bp., 1943., Áchim András.; Forster György: A sors iródeákja. Bp.,1943,Dr. Zajzon Barnáné.; Kardos Ede: Kató nem törődnek. Bp., 1943, Duna.; Bognár Mária: A mama karrierje. Százezrek könyve. Bp., 1943., Áchim András.; Nagy Dániel: Sikoltott...

2 200 HUF
5,70
6,29

Barna Jónás: Rákóczi árvái. A hazáért és szabadságért. Történetek a kuruc-labanc világból. Bp., én., Magyar Kereskedelmi Közlöny, 128 p. Kiadói illusztrált kartonált papírkötés, kopott borítóval, javított, részben pótolt gerinccel.
19287.

1 600 HUF
4,15
4,57

Ponori Thewrewk Emil: Anakreon. Ford., bevezetéssel és jegyzetekkel ellátta: - - . Görög és Latin Remekírók. Bp., 1885, MTA (Franklin-ny.), XV+(1)+311 p. Kiadói papírkötés, javított, pótolt gerinccel, helyenként kissé sérült lapszélekkel, részben szétvált fűzéssel.
19288.

2 400 HUF
6,22
6,86

Vas István: Hét tenger éneke. DEDIKÁLT! Vas István összegyűjtött munkái 7. Bp., 1982, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19289.

1 800 HUF
4,66
5,14

Arany János összes művei VIII. köt. Aristophanes vígjátékai II. Bp.,én.,Franklin, XLVII+522 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, a borítón kopásnyomokkal, laza fűzéssel, az elején ceruzás bejelölésekkel, aláhúzásokkal.
19290.

2 000 HUF
5,18
5,71

Arany János összes költeményei I. köt.: - - kisebb költeményei. I. köt. Pest, 1872., Ráth Mór. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval.
19291.

1 200 HUF
3,11
3,43

Gyimesi Lajos: Tavaszi hangok. - - novellái. DEDIKÁLT! Kecskemét, 1935., Első Kecskeméti Hírlapkiadó- és Nyomda Rt. Kiadói papírkötés, javított, foltos borítóval.
19292.

3 000 HUF
7,77
8,57

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF