https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Other rarities

Number of items: 300

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Falu Tamás: Vidéki vallomások. Összegyűjtött versek. (1910-1974.) Bp.,1974.,Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.   Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus és felesége részére szóló ajándékozási sorokkal, talán (?) Szondi Béla (1909-2007) műfordító, írótól.
1
19317.

Falu Tamás: Vidéki vallomások. Összegyűjtött versek. (1910-1974.) Bp.,1974.,Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus és felesége részére szóló ajándékozási sorokkal, talán (?) Szondi Béla (1909-2007) műfordító, írótól.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,59
EUR
,
2,86
USD
Number of bids:
0
 
Horváthy György: Völgyhíd. Interjúk. A szerző által DEDIKÁLT példány. Vár Ucca Tizenhét Könyvek 21. Veszprém, 1997, Művészetek Háza. Kiadói papírkötés.
1
19318.

Horváthy György: Völgyhíd. Interjúk. A szerző által DEDIKÁLT példány. Vár Ucca Tizenhét Könyvek 21. Veszprém, 1997, Művészetek Háza. Kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,18
EUR
,
5,71
USD
Number of bids:
0
 
Nagy Károly: Szigetmagyarság és szolidaritás. A szerző által DEDIKÁLT példány! Montreál, 1988, Corvin. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés.
1
19319.

Nagy Károly: Szigetmagyarság és szolidaritás. A szerző által DEDIKÁLT példány! Montreál, 1988, Corvin. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés.

 
Sold
Starting price:
2 800 HUF
7,25
EUR
,
8,00
USD
Number of bids:
1
 
Harmath Imre: Ember a hídon. Versek. A szerző által DEDIKÁLT példány. Szerzői kiadás. Veszprém, 1939, Egyházmegyei Nyomda. A borító Janovits István (1903-1966) grafikus munkája. Kiadói papírkötésben, kopott, foltos borítóval, javított gerinccel.
1
19320.

Harmath Imre: Ember a hídon. Versek. A szerző által DEDIKÁLT példány. Szerzői kiadás. Veszprém, 1939, Egyházmegyei Nyomda. A borító Janovits István (1903-1966) grafikus munkája. Kiadói papírkötésben, kopott, foltos borítóval, javított gerinccel.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
7,77
EUR
,
8,57
USD
Number of bids:
0
 
Aradi-Szabó István: A szenvedők királya. Versek. DEDIKÁLT! Bp., 1931, Budapesti Hírlap Rt. Kiadói papírkötés, javított, foltos borítóval, kissé foltos lapokkal.
1
19321.

Aradi-Szabó István: A szenvedők királya. Versek. DEDIKÁLT! Bp., 1931, Budapesti Hírlap Rt. Kiadói papírkötés, javított, foltos borítóval, kissé foltos lapokkal.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
7,77
EUR
,
8,57
USD
Number of bids:
0
 
Gyurcsány Ferenc: Útközben. Bp., 2005. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1
19322.

Gyurcsány Ferenc: Útközben. Bp., 2005. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,59
EUR
,
2,86
USD
Number of bids:
0
 
Dékány Károly: Válogatás előadott versekből. DEDIKÁLT! Amsterdam, 1989, Uitgeverij Forum. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés.
1
19323.

Dékány Károly: Válogatás előadott versekből. DEDIKÁLT! Amsterdam, 1989, Uitgeverij Forum. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,11
EUR
,
3,43
USD
Number of bids:
0
 
Medgyasszay László: "Nem azé, aki akarja..." Életrajzi beszélget. Beszélgetőtárs Kozma Huba. Beszédek, cikkek, írások. DEDIKÁLT! Bp., én., KDNP. Kiadói papírkötés.
1
19324.

Medgyasszay László: "Nem azé, aki akarja..." Életrajzi beszélget. Beszélgetőtárs Kozma Huba. Beszédek, cikkek, írások. DEDIKÁLT! Bp., én., KDNP. Kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,59
EUR
,
2,86
USD
Number of bids:
0
 
Németh Judit: Vince. Kapaszkodni, kapaszkodni... A szerző által DEDIKÁLT példány. Bp., 2013., Antológia. Kiadói kartonált papírkötésben.
1
19325.

Németh Judit: Vince. Kapaszkodni, kapaszkodni... A szerző által DEDIKÁLT példány. Bp., 2013., Antológia. Kiadói kartonált papírkötésben.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,59
EUR
,
2,86
USD
Number of bids:
0
 
Szigeti Lajos: Az ég tükrében. DEDIKÁLT! + A szerző autográf levele. Bp., 1992., Széphalom. Kiadói papírkötés.
1
19326.

Szigeti Lajos: Az ég tükrében. DEDIKÁLT! + A szerző autográf levele. Bp., 1992., Széphalom. Kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,59
EUR
,
2,86
USD
Number of bids:
0
 
Veres Péter: Olvasónapló 1953-1956. Összeáll. és sajtó alá rendezte: Kristó Nagy István. Bp.,1986,Szépirodalmi. Kiadói kissé kopott egészvászon-kötés, Veres Péter idézetes bejegyzéssel.
1
19327.

Veres Péter: Olvasónapló 1953-1956. Összeáll. és sajtó alá rendezte: Kristó Nagy István. Bp.,1986,Szépirodalmi. Kiadói kissé kopott egészvászon-kötés, Veres Péter idézetes bejegyzéssel.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,59
EUR
,
2,86
USD
Number of bids:
0
 
Mág Bertalan: Híres magyar bűnügyek. Bp., 1993. Kiadói papírkötésben
1
19328.

Mág Bertalan: Híres magyar bűnügyek. Bp., 1993. Kiadói papírkötésben

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,11
EUR
,
3,43
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment