1 400 HUF
A Magyarországi Református Egyház törvényei az 1928. évi május hó 8. napján megnyílt negyedik budapesti országos zsinat által alkotott kilenc törvénycikk. A Magyarországi Református Egyház hivatalos kiadványa. Bp., 1933., Bethlen Gábor. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, kijáró elülső szennylappal.