19040. 453. Closed Online auction Books: Religion
6 000 HUF
0 HUF
Csizmadia Lajos: Bibliai szókönyv. Debrecen, 1910., Hegedüs és Sándor, IV+782+2 p. Kiadói aranyozott szecessziós félvászon-kötés, Gottermayer-kötés, márványozott lapélekkel, kopott borítóval.
Photo of the item taken by : tg