1 200 HUF
Farkas József: Elbeszélések a magyarországi protestáns egyház hitbajnokainak és vértanuinak életébÅ‘l. Bp., 1884., Hornyánszky Viktor. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, kopott borÃtóval, hiányzó gerinccel, hat lap kijár.