Books: Religion

Number of items: 44

Dombi Lajos: Rácz János gyulai e. ref. segéd-lelkész s rektor-tanitó emlékezete. 1897, Gyula, Dobay jános Könyvnyomda. Sérülésekkel, hiánnyal.
19056.

1 200 HUF
3,11
3,43

A Magyarországi Református Egyház törvényei az 1928. évi május hó 8. napján megnyílt negyedik budapesti országos zsinat által alkotott kilenc törvénycikk. A Magyarországi Református Egyház hivatalos kiadványa. Bp., 1933., Bethlen Gábor. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, kijáró elülső szennylappal.
19057.

1 400 HUF
3,63
4,00

Tom Whyte-John Ashton: Az éden keresése. A mennyországról és az örök életről alkotott képzetek a világ mítoszaiban és vallásaiban. Ford.: Balikó Nándor. Bp., 2006, Kossuth. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19058.

1 600 HUF
4,15
4,57

Giovanni Papini: Krisztus története. Fordította: Révay József. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói egészvászon kötésben
19059.

100 HUF
0,26
0,29

Szabó Ferenc: Két végtelen között Pacaltól Teilhard de Chardining. Naplójegyzetek és tanulmányok. Kecskemét-Bp., 1999., Korda - Távlatok. Kiadói papírkötés.
19060.

1 600 HUF
4,15
4,57

Márfi Gyula: A vízhordó ember. Elmer István beszélgetése Márfi Gyula veszprémi érsekkel. Bp., 2014, Szent István Társulat. Kiadói kartonált papírkötés. + Márfi Gyula (1943- ) ny. veszprémi érseket ábrázoló fotó, 18x12,5 cm
19061.

1 600 HUF
4,15
4,57

Márton Áron: Az egyházról. Gyulafehérvár, 1995., nyn., 80 p. Kiadói papírkötés, kopott borítóval.
19062.

1 200 HUF
3,11
3,43

Gyökér és gyümölcs. Nemeshegyi Péter köszöntése. Studia in Honorem P. Nemeshegyi S. J. Oblata a collegis et discipulis. Tanulmányok a Dr. Nemeshegyi Péter S. J. egyetemi tanár tiszteletére 75. születésnapján. Hét Szabad Művészet Könyvtára. Zsámbék, 1998., Corvinus. Kiadói papírkötés.
19063.

1 600 HUF
4,15
4,57

A liturgia misztériumának feltartása. Fordította: dr. Szunyogh Xav. Ferenc O.S.B. Bp., Liptsey Kálmánné. Papírkötésben, színes illusztrációkkal, jó állapotban.
19064.

2 000 HUF
5,18
5,71

19065.

1 400 HUF
3,63
4,00

A Sárospataki Református Kollégium története. Szerk.: A tiszáninneni református egyházkerület elnöksége. Bp., 1981, Református Zsinati Iroda. Fekete-fehér képtáblákkal. Kiadói egészvászon-kötés,kiadói papír védőborítóban. Megjelent 2000 példányban.
19066.

3 000 HUF
7,77
8,57

19067.

6 500 HUF
16,84
18,57

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF