A Magyarországi Református Egyház törvényei az 1928. évi május hó 8. napján megnyílt negyedik budapesti országos zsinat által alkotott kilenc törvénycikk. A Magyarországi Református Egyház hivatalos kiadványa. Bp., 1933., Bethlen Gábor. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, kijáró elülső szennylappal.
Tom Whyte-John Ashton: Az éden keresése. A mennyországról és az örök életről alkotott képzetek a világ mítoszaiban és vallásaiban. Ford.: Balikó Nándor. Bp., 2006, Kossuth. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Szabó Ferenc: Két végtelen között Pacaltól Teilhard de Chardining. Naplójegyzetek és tanulmányok. Kecskemét-Bp., 1999., Korda - Távlatok. Kiadói papírkötés.
Márfi Gyula: A vízhordó ember. Elmer István beszélgetése Márfi Gyula veszprémi érsekkel. Bp., 2014, Szent István Társulat. Kiadói kartonált papírkötés. + Márfi Gyula (1943- ) ny. veszprémi érseket ábrázoló fotó, 18x12,5 cm
Gyökér és gyümölcs. Nemeshegyi Péter köszöntése. Studia in Honorem P. Nemeshegyi S. J. Oblata a collegis et discipulis. Tanulmányok a Dr. Nemeshegyi Péter S. J. egyetemi tanár tiszteletére 75. születésnapján. Hét Szabad Művészet Könyvtára. Zsámbék, 1998., Corvinus. Kiadói papírkötés.
A liturgia misztériumának feltartása. Fordította: dr. Szunyogh Xav. Ferenc O.S.B. Bp., Liptsey Kálmánné. Papírkötésben, színes illusztrációkkal, jó állapotban.
A Sárospataki Református Kollégium története. Szerk.: A tiszáninneni református egyházkerület elnöksége. Bp., 1981, Református Zsinati Iroda. Fekete-fehér képtáblákkal. Kiadói egészvászon-kötés,kiadói papír védőborítóban. Megjelent 2000 példányban.
Reineri Sasserath: Crusus Theologiae Moralis, in quatuor partes divisus, ... Pars I. Augustae Vindelicorum [Augsburg], 1787., XX+483+1+24 p. Latin nyelven. Korabeli kartonált papírkötés, kopott, foltos borítóval, kissé sérült gerinccel és kötéstáblákkal, foltos lapokkal.