30 000 HUF
Moldován Gergely: A magyarországi románok. Nemzetiségi Ismertető Könyvtár. Szerk.: Dr. Szabó Oreszt. Bp., 1913, (Franklin-Társulat), 562+(2) p.+ 11 (fekete-fehér fotók) t. Átkötött félvászon-kötésben, a gerincen kis sérülésekkel, belül túlnyomórészt jó állapotban.