18217.
453. Closed Online auction
Books: Sports, Chess, Alpinism
2 400 HUF
4 db Fradi és futball témájú könyv: Mészöly Kálmán-Sinkovics Gábor: Mészöly Kálmán. A Szőke Szikla életregénye. Bp., 2014. Ulpius-ház Könyvkiadó. Kiadói papírkötésben.; Csanádi Árpád: Fradi-Fiúk Ausztráliában. H.n., 1957. Sport Lap- és Könyvkiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói, enyhén sérült papírkötés.; Hidegkuti Nándor-Fekete Pál: Óbudától Firenzéig. Bp., 1961. Sport. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötésben, előlapon ajándékozási sorokkal.; Fűrész Attila: A Fradi mestere voltam. H.n., 2012. Inverz Media. Kiadói papírkötésben.