Books: Sports, Chess, Alpinism Number of items: 24
2523618
18222
453
Books: Sports, Chess, Alpinism
Other collectibles
1 400 HUF
2889910
18223
453
Other collectibles
Szőllösi Antal: Nyílegyenesen. 29+4 p. A szerző által ALÁÍRT példány. Papírkötés.
1 000 HUF
2944294
18224
453
Other collectibles
Belinda Levez: Hogyan nyerjünk pókeren? Bp., 2006., Jaffa. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
1 000 HUF
2788165
18225
453
Other collectibles
Dr. Asztalos Lajos - Barcza Gedeon: Botvinnik győzelme a világbajnoki küzdelemben. A hágai és moszkvai világbajnoki sakkversenyek. Kecskemét, [1949], Magyar Sakkvilág, 1 t. + 87+(1) p. Átkötött egészvászon-kötésben, ajándékozási és tulajdonosi bejegyzésekkel.
1 000 HUF
2939574
18226
453
Other collectibles
Szigetvári László (szerk.): A tekesport évkönyve 1943. Bp., Magyar tekéző Szövetség. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
1 200 HUF
2938884
18227
453
Other collectibles
A tekesport versenyrendtartása és játékszabályai. Bp., 1939, Magyar Tekéző Szövetség. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
1 200 HUF
2774067
18228
453
Other collectibles
Widder Lajos: Versenybridzs. Bp., 1957, Sport. Kicsit kopott papírkötésben, jó állapotban.
1 000 HUF
2896574
18229
453
Other collectibles
1 000 HUF
3017720
18230
453
Other collectibles
Nagy Béla: KEK emlékkönyv. Egy megszűnt kupa - felejthetetlen Fradi sikerrel. Bp., 2005, Magyar Sportújságírók Szövetsége. Kiadói papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT példány. + 2014 Zöld és Fehér magazin III. évf. 3. száma
1 200 HUF
1250278
18231
453
Other collectibles
1 000 HUF
2980676
18232
453
Other collectibles
9 000 HUF
3021373
18233
453
Other collectibles
2 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035