1 800 HUF
Schubel, Heinz: Kinderzeit, frohe Zeit. Kurze unterhaltsame Geschichten, Märchen und Gedichte fürs erste Lesealter. Stuttgart, 1935, Loewe. Színes és fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói félvászonkötés, borító alján apró sérülésekkel, máskülönben jó állapotban.