Books: Tales Number of items: 13
3017161
19085
453
Books: Tales
Other collectibles
(Sas Ede) Bocs Bálint: Tányértalpú koma fiainak utazása a föld körül Mühlbeck Károly rajzaival. Bp.,é.n.,Singer és Wolfner, Kiadói félvászon kötésben,
6 000 HUF
2949611
19086
453
Books: Tales
Other collectibles
Tréfavasút képes gyerekkönyv, térbeli illusztrációkkal, graf.: Vojtech Kubasta, Artia., 1976 Prága. Kis szakadásokkal
1 800 HUF
2960293
19087
453
Books: Tales
Other collectibles
Josef Haltrich: A medve, a farkas, a róka és a nyúl a medgyesi vásáron. Ford.: Fodor Sándor. Liana Petrutiu rajzaival. Bukarest, 1983, Kriterion. Kiadói tűzött papírkötés.
1 800 HUF
2819433
19088
453
Books: Tales
Other collectibles
2 000 HUF
2949552
19089
453
Books: Tales
Other collectibles
Fábián Gyula: A rozmaring örs kalandjai. Bp., é.n. Dante Kiadói félvászonkötésben hátsó borítón kis sérülés
1 400 HUF
2987949
19090
453
Books: Tales
Other collectibles
1 000 HUF
2650938
19091
453
600
Books: Tales
Other collectibles
A kölestolvaj. Bechstein legszebb meséi. fordította és átdolgozta Rab Zsuzsa, Lengyel Balázs, Rónay György. Bp., 1984, Móra Ferenc Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötésben, papír és műanyag védőborítóval. 2627968
19092
453
Books: Tales
Other collectibles
3022569
19093
453
Books: Tales
Other collectibles
Schubel, Heinz: Kinderzeit, frohe Zeit. Kurze unterhaltsame Geschichten, Märchen und Gedichte fürs erste Lesealter. Stuttgart, 1935, Loewe. Színes és fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói félvászonkötés, borító alján apró sérülésekkel, máskülönben jó állapotban.
1 800 HUF
3018992
19094
453
Books: Tales
Other collectibles
5 db Móra kiadású retro gyerekkönyv, jó állapotban
3 000 HUF
2921909
19095
453
Books: Tales
Other collectibles
Hans Christian Andersen: Fairy Tales. With Drawings by John Miles. 2000, Parsimony Press. Angol nyelven. Kiadói műbőr-kötés.
1 000 HUF
2949542
19096
453
Books: Tales
Other collectibles
Honti János: A mese világa. Bp. é.n. Pantheon. Kiadói vászonkötésben, hátsó borító sérült
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035