Books: Tales

Number of items: 13

(Sas Ede) Bocs Bálint: Tányértalpú koma fiainak utazása a föld körül Mühlbeck Károly rajzaival. Bp.,é.n.,Singer és Wolfner, Kiadói félvászon kötésben,
19085.

6 000 HUF
15,54
17,14

Tréfavasút képes gyerekkönyv, térbeli illusztrációkkal, graf.: Vojtech Kubasta, Artia., 1976 Prága. Kis szakadásokkal
19086.

1 800 HUF
4,66
5,14

Josef Haltrich: A medve, a farkas, a róka és a nyúl a medgyesi vásáron. Ford.: Fodor Sándor. Liana Petrutiu rajzaival. Bukarest, 1983, Kriterion. Kiadói tűzött papírkötés.
19087.

1 800 HUF
4,66
5,14

19088.

2 000 HUF
5,18
5,71

Fábián Gyula: A rozmaring örs kalandjai. Bp., é.n. Dante Kiadói félvászonkötésben hátsó borítón kis sérülés
19089.

1 400 HUF
3,63
4,00

19090.

1 000 HUF
2,59
2,86

19091.

600 HUF
1,55
1,71

19092.

800 HUF
2,07
2,29

Schubel, Heinz: Kinderzeit, frohe Zeit. Kurze unterhaltsame Geschichten, Märchen und Gedichte fürs erste Lesealter. Stuttgart, 1935, Loewe. Színes és fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói félvászonkötés, borító alján apró sérülésekkel, máskülönben jó állapotban.
19093.

1 800 HUF
4,66
5,14

5 db Móra kiadású retro gyerekkönyv, jó állapotban
19094.

3 000 HUF
7,77
8,57

Hans Christian Andersen: Fairy Tales. With Drawings by John Miles. 2000, Parsimony Press. Angol nyelven. Kiadói műbőr-kötés.
19095.

1 000 HUF
2,59
2,86

Honti János: A mese világa. Bp. é.n. Pantheon. Kiadói vászonkötésben, hátsó borító sérült
19096.

1 000 HUF
2,59
2,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF