Books: Technics Number of items: 21
3019028
18976
453
Books: Technics
Other collectibles
Renault Laguna MR 307. (Kézikönyv). 1. köt.: Motor és tartozékai. Pécs, 1994, Európa. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Megjelent 250 példányban.
4 000 HUF
2962185
18977
453
Books: Technics
Other collectibles
1 800 HUF
2945234
18978
453
Books: Technics
Other collectibles
8 000 HUF
3022523
18979
453
Books: Technics
Other collectibles
Meggyesi László által írt 3 db különlenyomat: Meggyesi László: Fejezetek a Budapesti Mezőgazdasági Gépgyár Elődvállalatainak történetéből az 1920-as években. + Meggyesi László: A Bosch Robert Kft budapesti gyárának története (1918-1945) + Meggyesi László, Szekeres József: A Bosch gyár története 1945-1949. Bp., 1979-1988, Budapest Főváros Levéltára Közleményei. Kiadói papírkötés,.
2 800 HUF
3022168
18980
453
Books: Technics
Other collectibles
Götz Küster: 75 Jahre Bosch. Ein geschichtlicher Rückblick. Stuttgart, 1961, Robert Bosch GmbH. 128 p. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés.
2 400 HUF
3022576
18981
453
Books: Technics
Other collectibles
Szalai Sándor: Nagyüzemi könyvgyártás. Bp., 2001, Nyomdász. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóval.
3 600 HUF
2907395
18982
453
Books: Technics
Other collectibles
Baran János: A magyar légiközlekedés és a polgári repülőgépek másirányú hazai alkalmazása. Szakdolgozat. Bp., ELTE TTK, 61+2 p. Gépelt oldalak, beragasztott grafikonokkal. Félvászon-kötésben.
1 000 HUF
3018936
18983
453
Books: Technics
Other collectibles
Dr. Ilosvai Lajos - Dezső Kálmán: Motor- és hajtóműparaméterek megválasztása. Gépjárművek tervezése 1. számú segédlet. (Kézirat). Bp., 1973, BME Gépjárművek Tanszék, 1 sztl. lev.+ 81 p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült.
3 000 HUF
2939168
18984
453
Books: Technics
Other collectibles
Bányászati kézikönyv. II-IV. köt. Főszerk.: Boldizsár Tibor. Bp., 1959-1962-1965, Műszaki. Kiadói egészvászon-kötések, az I. kötet hiányzik. Megjelentek 3100 és 3150 példányokban.
4 000 HUF
2962450
18985
453
Books: Technics
Other collectibles
Pusztai Ferenc: Nyomdászati enciklopédia. Bp., Pallas. Kiadói félbőr kötés, kopottas állapotban.
2 000 HUF
2989988
18986
453
Books: Technics
Other collectibles
Diószeghy Béla, Csipkay Henrik: Fatechnológia faipari szakirányú iskolák számára. 358 ábrával. Bp., 1914, szerzői. 291 p. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, foltos borítóval, volt könyvtári példány.
3 000 HUF
2945209
18987
453
Books: Technics
Other collectibles
Frank György - Mészáros Ferenc: Személygépkocsik üzemeltetési és diagnosztikai adatai. Bp., 1980., Műszaki. Kiadói papírkötés, kopott borítóval.
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035