Bánki Donát: Gőzturbinák szerkesztési alapelvei. Bp. Pátria irodalmi vállalat és nyomdai részvénytársaság kiadása, 1905. Kiadói egészvászon-kötés, rossz állapotban, sérült.
NYK 74/75. Japán műszerkatalógus. Tokyo, Japan Pharmaceutical Equipment & Machinery Association. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kissé kopott papírkötés.
Gera Jenő - Kerner Nándor: Magasnyomás. A magasnyomó gépmester szakmunkásképző iskola I-III. osztálya számára. Bp., 1968, Műszaki Könyvkiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült gerinccel. Megjelent 1040 példányban.
A magyar ipar. Szerk.: Dr. Árvay József. Bp., 1941, Halász Pál (Athenaeum-ny.), 494 p., 144+(6) p. (A magyar kézművesipar), 160 p. (Adattári rész). Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, belül nagyrészt jó állapotban.