18047.
453. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
3 000 HUF
7,77 EUR, 8,57 USD
Baedeker, Karl: Italie Septentrionale jusqu'a Livourne, Florence et Ravenne. Manuel du voyageur. Leipzig-Paris, 1913, Karl Baedeker - Paul Ollendorff. Gazdag térképanyaggal illusztrálva. Francia nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borítón némi kopással, helyenként sérült lapokkal, néhány lap kijár.