18070.
453. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
3 000 HUF
17
Berecz Antal (szerk.): Földrajzi Közlemények 14. Budapest, 1886, Magyar Földrajzi Társaság. Aranyozott gerincű félvászon kötésben, márványozott lapélekkel, kissé foltos borítóval, címlap alján kisebb szakadással