18073.
453. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 600 HUF
Charles Darwin: Egy természettudós utazásai. Bp., 1954., Művelt Nép. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, volt könyvtári példány.