18000.
453. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
50 000 HUF
129,53 EUR, 142,86 USD
Csoma József: Abauj-Torna vármegye nemes családjai. Abauj-Torna egyesült vármegyék monographiája I. kötet. Kiadja Abauj-Torna vármegye közönsége. Kassa, 1897, Forster, Wesselényi és Társai-ny., XIV+(4)+672 p. (a 656. oldalnál + 4 p.) + 8 (címerrajzok) t. Korabeli, aranyozott gerincű félbőr-kötésben, márványozott lapélekkel, kopottas borítóval és gerinccel, helyenként foltos lapokkal, a belső kötéstáblán és a címlapon bélyegzővel (Vitéz A. könyv- mű- és hangjegy-kereskedése Kassán).