18177.
453. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 200 HUF
3,11 EUR, 3,43 USD
Hürlimann, Martin: Die Wunder Asiens. Ein Bilderwerk vom grössten Erdteil von - - . Berlin, 1931, Deutsche Buch-Gemeinschaft. Rendkívül gazdag fekete-fehér képanyaggal. Német nyelven. Kiadói harántalakú, aranyozott félbőr-kötés, sérült, szétváló fűzéssel, kijáró lapokkal.