18001.
453. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
24 000 HUF
62,18 EUR, 68,57 USD
Jakab Elek: Kolozsvár története. Első kötet, oklevéltárral. Ős-, ó- és középkor. (513 Kr. e. - 1540 Kr. u.) Kiadja szab. kir. Kolozsvár város közönsége. + Oklevéltár Kolozsvár történetéhez. Összegyüjtötte és szerk.: - - . Első kötet. Budán, 1870, M. Kir. Egyetemi Könyvnyomda, 640+(4) p.; 420+(2) p. Aranyozott félbőr-kötésben, festett lapélekkel, kissé sérült borítóval és szennylapokkal, helyenként kissé foltos lapokkal; ill. félvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, helyenként kissé foltos lapokkal.