18002.
453. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
50 000 HUF
Magyarország vármegyéi és városai: Gömör-Kishont vármegye. szerk. Borovszky Samu. 14 műmelléklettel. Bp., é.n. Orsz. Monográfia Társaság. Aranyozott, festett egészvászon kötésben. Gottermayer kötésben. Szép állapotban