18003.
453. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
10 000 HUF
Magyarország vármegyéi és városai: Vas vármegye. szerk. Borovszky Samu. Bp., é.n. Orsz. Monográfia Társaság. Aranyozott, festett egészvászon kötésben. Gottermayer kötésben. Kis kopással a széleken.