Books: Travelling, Local History

Number of items: 189

Szabó Ferenc: Pozsonytól Kassáig. Írók, költők, művészek a Felvidéken. Trstice/Nádszeg, 2005, Glória. Kiadói papírkötés.
18120.

1 200 HUF
3,11
3,43

Czigány Jenő: Győri útikalauz. Győr, 1955, Győr-Sopron Megye Tanácsa Idegenforgalmi Hivatala, 64 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé sérült.
18121.

1 400 HUF
3,63
4,00

18122.

1 400 HUF
3,63
4,00

Takács Sarolta: Városépítés Budapesten és környékén. Bp., 1998., Fővárosi Önkormányzat. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
18123.

2 000 HUF
5,18
5,71

Duna. Útikönyvek. Szerk.: Pap Miklós. Bp., [1964], Panoráma. Fekete-fehér képekkel, kihajtható térképekkel. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói nylon védőborítóban.
18124.

2 000 HUF
5,18
5,71

Járai Judit: Különtudósító. Háborúról és békéről. Bp., 2006, Kairosz. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
18125.

2 000 HUF
5,18
5,71

Erdély északi része és a Székelyföld. Bp., é. n., Országos Magyar Idegenforgalmi Hivatal. Papírkötés, gazdagon illusztrált, sarkakon gyűrődések.
18126.

1 400 HUF
3,63
4,00

Antalffy Gyula: Börzsöny. Magyar Tájak. Bp., 1957, Bibliotheca. Egészoldalas fotókkal illusztrálva, egy kihajtható térképmelléklettel. Kiadói félvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban. Megjelent 5000 példányban.
18127.

2 000 HUF
5,18
5,71

Henry S. Landor: Utazás a rejtelmes Tibetben. Átdolgozta: Tábori Kornél. Bp., [1927], Tolnai. Szövegközi és egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói illusztrált kartonált papírkötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel.
18128.

1 000 HUF
2,59
2,86

N. Bartha Károly: A debreceni fésüsmesterség. A szerző, N. Bartha Károly (1886-1956) etnográfus által Molnár Oszkár (1881-1954) pedagógus, pedagógiai író, a Magyar tanítóképző c. hetilap szerkesztőjének DEDIKÁLT! Bp., 1929, Studium. 45 p. + X t. Fekete-fehér képekkel és ábrákkal illusztrált. Kiadói papírkötés, javított gerinccel, foltos és kissé sérült borítóval.
18129.

3 000 HUF
7,77
8,57

A tapolcai tavasbarlang. Szerk.: Dr. Zákonyi Ferenc. Veszprém, 1962, Veszprém Megyei Tanács Idegenforgalmi Hivatala, 67 p. Második kiadás. A címlap Gönczi Tibor, a szövegközi rajzok Koppány Tibor munkái. Kiadói papírkötés, kissé foltos.
18130.

1 800 HUF
4,66
5,14

18131.

3 000 HUF
7,77
8,57

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF