Bócsi Krisztián - Mathilde Mestrallet: Miskolc Máskép(p). Búss Gábor Olivér és Jean-Claude Peltier előszavával. Magyar-Francia két nyelvű képes turisztikai könyv. Miskolc, 2009, Miskolc Megyei Jogú Város Önkörmányzata. Papírkötés.
Lugosi Lugo László: A Dunánál. Budapest. On the Danube. Szerk.: Csáki Judit. Bp.,2005,Vince. Magyar és angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
cca 1940 Bp., Bálint József (1901-1988) szentszéki tanácsos, az Erdélyi Római Katolikus Népszövetség igazgatója, a második bécsi döntés után az Erdélyi Párt országgyűlési képviselője a Hősök terén, az ismeretlen katona sírjának megkoszorúzásánál, az Erdélyi Párt más képviselőivel. 3 db nagyméretű fotó, jó állapotban, az egyik a hátoldalon feliratozva, 23x17 cm
Dr. Boga Alajos: A katolikus iskolázás múltja Erdélyben. Kolozsvár, 1940, Pázmány Társaság (Minerva-ny.), 63 p. + 1 (kihajtható) t. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Drucker Tibor: Pestkörnyéki munkásotthonok krónikája. Csepel. Szerk.: Dr. Fazekas Antal. Emlékek Budapest múltjából sorozat. Bp, 1964, Budapesti Történeti Múzeum.Papírkötésben, kissé kopott papír védőborítóban. Megjelent 3000 példányban.
Elek László-Papp János-Petőcz Károly-Szabó Fernec: A Tevan nyomda- és kiadóvállalat történetéből. (1903-1949.) Bibliotheca Bekesiensis 16. Szerk.: Szabó Ferenc. Békéscsaba, 1978, Rózsa Ferenc Gimnázium,(Gyoma, Kner-ny.) Mellékletként benne a Tevan Nyomda betümintakönyv reprintjével. Kiadói aranyozott kemény-kötés. Számozott (76./400) példány.