Halmai László: Miskolc Portfolio: multimedia CD-ROM és fotóalbum. Miskolc, 2004, AV-ART Studio. Kartonált papírkötés. A hozzá tartozó CD teljesen ép állapotú.
3 db Prágáról szóló könyv / 3 books about Prague: Plicka, Karel: Prague / Praha. En images / In Photographs / ve fotografii. (Két különböző kiadásban / In two different editions). Prága, 1950-1956, Orbis. Több nyelven. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítókkal. + Kletzl, Otto: Peter Parler. Der Dombaumeister von Prag. Leipzig, 1940, E. A. Seeman...
Weitschawar / Bajcsa-vár. Egy stájer erődítmény Magyarországon a 16. század második felében. Zalaegerszeg, 2002. Készült 1000 példányban. Kiadói papírkötés, néhány lap kijár.
Budapest anno. Lichtbildaufnahmenim Atelier und ausser Haus (Fényképfölvételek műteremben és házon kívül). Bp., 1979, Corvina. Német nyelven. 2. kiadás, Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
Hürlimann, Martin: Die Wunder Asiens. Ein Bilderwerk vom grössten Erdteil von - - . Berlin, 1931, Deutsche Buch-Gemeinschaft. Rendkívül gazdag fekete-fehér képanyaggal. Német nyelven. Kiadói harántalakú, aranyozott félbőr-kötés, sérült, szétváló fűzéssel, kijáró lapokkal.
L. M. Nesbitt: Az Ismeretlen Abesszinia. Fordította Halász Gyula. Bp., 1937, Kir. M. Természettudományi Társulat. Fekete-fehér fotókkal, valamint egy térképpel illusztrált. Kiadói félvászon-kötésben, kopott borítóval, egy kijáró táblával.