Dávid László: A középkori Udvarhelyszék művészeti emlékei. Bukarest, 1981, Kriterion. A szerző rajzaival és fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés papír védőborítóval.Sérült védőborító, foltos lapokkal
Rózsa György: Városok, várak, kastélyok. Régi magyarországi látképek. Bp., 1995, HG & Társa. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar, német és angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Dercsényi Balázs, Koppány Tibor, Örsi Károly: Magyar kastélyok. Hegyi Gábor fotóival. Bp., 1992, Officina Nova. Második kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
Tétény-Promontor. Bp. XXII. kerületének története. Szerk.: Joó Ernő, Dr. Tóth Gábor. Bp., 1988, Budapest Főváros XXII. Kerületi Tanács VB, 524. Második, átdolgozott, és bővített kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a papírborítón kis szakadással.
Wesselényi Polixéna: Olaszhoni és Schweizi utazás. 1842. Sajtó alá rendezte: Győri János és Jékely Zoltán. Az utószót és a jegyzeteket írta: Jékely Zoltán. Magyar Hírmondó. Bp., 1981., Magvető. Kiadói kartonált papírkötés.