Florio Banfi: Magyar emlékek Itáliában. Szerk.: Kovács Zsuzsa, Sárközy Péter. Magyar-olasz tanulmányok. Szeged, 2005, Szegedi Tudományegyetem Olasz Tanszék. Kiadói papírkötés.
Puskel Péter: Emléklapok a régi Aradról (1885-1945.) Irodalmi Jelen Könyvek. Arad, 2005., Concord Media Rt. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. Számozott, 996. számú példány.
Eötvös Károly: Utazás a Balaton körül I-II. + A balatoni utazás vége. Bp., 1909 Révai. Kiadói szecessziós egészvászon borítókkal. Első kötetben halvány folttal a lapokon
Baráthosi-Balogh Benedek: Kína lelke. Baráthosi Turáni Könyvek III. Bp., 1999. Bencsik kiadó. Megjelent 1000 példányban, ebből 25 példány, egészbpr díszkötésben, számozva. Jelen tétel a 4, példány. Címlapon folttal
Baráthosi-Balogh Benedek: Bolyongások a mandsur népek között. Közreadja: - -. Baráthosi Turáni Könyvek II. Bp., 1999. Bencsik kiadó. Megjelent 1000 példányban, ebből 25 példány, egészbpr díszkötésben, számozva. Jelen tétel a 8, példány.
Derzsi András - Dr. Várszegi Gyula: A metró és a budapesti közlekedés. Bp., é.n., Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat, 142 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírborítóban, kissé kopott borítóval. + 1970 Metró bélyeg FDC-n, 4 db. + 1946 50 éves a földalatti vasút levelezőlap emlékbélyegzéssel.
Tóth Orsolya: Kolozsvár filmtörténeti reprezentációi. Az első filmfelvételektől 1948-ig. Emberek és Kontextusok 23. Kolozsvár, 2022, Erdélyi Múzeum Egyesület. Fekete-fehér fotókkal. CD-rommal. Kiadói kartonált papírkötés.
Béres Katalin - Csomor Erzsébet - Kapiller Imre: A legyőzött győz, az elesett fél. Az 1956-os forradalom zalai fotókrónikája. Zalaegerszeg, 2006, Zala Megyei Múzeumok Igazgatósága. Kiadói kartonált papírkötés.
Rexa Dezső: Pest-Pilis-Solt-Kiskun vármegye emlékei. Összegyűjtötte: --. Bp., 1931, Stádium, 28+4 p.+23 (részben színes képtáblák) t. Kiadói mappa, benne zsínórfűzéses füzettel és képtáblákkal, sérült mappában.