Books: Travelling, Local History

Number of items: 189

Budapest fürdőváros. Bp., 1996, Blue Skies Marketing Iroda. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
18036.

3 000 HUF
7,77
8,57

Magyar fürdőalmanach. Szerk.: Kiss Veronika, Nagy Zoltán. Horváth Gábor és Monok István bevezetőjével. Bp.,2004, Magyar Fürdőszövetség-Országos Széchényi Könyvtár. Gazdag képanyaggal illusztrált. A borító illusztrációja Konecsni György munkája. Kiadói kartonált papírkötés.
18037.

2 000 HUF
5,18
5,71

Balla Vilmos: A kávéforrás. Régi pesti kávéházak legendái. Debrecen, 2008, Szó Kiadó. Kiadói kartonált kötés, kissé sérült papír védőborítóval, jó állapotban.
18038.

3 000 HUF
7,77
8,57
9

18039.

3 600 HUF
9,33
10,29

Kugler Alajos: A soproni színészet története. Sopron, 1909., ("Petőfi"-ny.),46 p. Kiadói papírkötés.
18040.

2 000 HUF
5,18
5,71

Die Donau von Passau bis zum Schwarzen Meere 1913. [Wien], Erste K. K. Priv. Donau Dampf Schiffahrts Gesellschaft (DDSG), 199 p. Német nyelven. Korabeli reklámokkal. Gazdag fekete-fehér szövegközti képanyaggal. Kiadói aranyozott papírkötés, hiányzó térkép-melléklettel.
18041.

2 600 HUF
6,74
7,43

Isnard, Emile: Monaco, Its Past and Prestige. Monaco, 1952, Editions of the National Printing Office of Monaco. Egészoldalas, fekete-fehér képekkel, egy kihajtható melléklettel (A Grimaldi-ház leszármazási táblája). Angol nyelven. Kiadói illusztrált papírkötés.
18042.

2 000 HUF
5,18
5,71

Sas Andor: A koronázó város. [Pozsony.] A bécsi kongresszustól a nagy márciusig. 1818-1848. Bratislava/Pozsony, 1973, Madách. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 500+1500 példányban.
18043.

1 600 HUF
4,15
4,57

Ferenczy Miklós: Csokonai és Lilla emlékek Komárom megyében. Dunaalmási adattár. Összeáll.: - -. DEDIKÁLT! Dunaalmás, 1973., Hazafias Népfront Komárom megyei Bizottsága. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
18044.

2 000 HUF
5,18
5,71

Debrecen 1848-1849. Események, dokumentumok, bibliográfia. Szerk. és összeáll.: Bényei Miklós. A bibliográfiát összeállította: Gellér Ferencné. Debrecen, 1974., Hajdú-Bihar Megyei Könyvtár. Kiadói papírkötés. Megjelent 600 példányban.
18045.

2 400 HUF
6,22
6,86

Baedeker, Karl: Norwegen, Dänemark, Island, Spitzbergen. Handbuch für Reisende. Leipzig, 1931, Karl Baedeker. Gazdag térképanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borítón és a gerincen kisebb sérülésekkel.
18046.

4 000 HUF
10,36
11,43

Baedeker, Karl: Italie Septentrionale jusqu'a Livourne, Florence et Ravenne. Manuel du voyageur. Leipzig-Paris, 1913, Karl Baedeker - Paul Ollendorff. Gazdag térképanyaggal illusztrálva. Francia nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borítón némi kopással, helyenként sérült lapokkal, néhány lap kijár.
18047.

3 000 HUF
7,77
8,57

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF