Vegyes Görögországgal kapcsolatos könyvtétel, 3 db: Forgács András: A görög szigetvilág. Bp.,1998, Panoráma. Számos fekete-fehér és színes illusztrációval. Kiadói kartonált papírkötés.; Útikalauz. Kréta. hn., én., Polyglott. Kiadói papírkötés.; Tóth József: Fényképezőgéppel Görögországban. Bp., 1999, Iránytű. Kiadói papírkötés;
Bőszéné Szatmári-Nagy Anikó: ,,A tudományosság és kultúra bölcsője". Veszprém város története a kezdetektől napjainkig. Veszprém, 2008, Veszprém Megyei Jogú Város Önkormányzata - Művészetek Háza. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára 3 kötete: [Agostini, Alberto Maria de (1883-1960)] Alberto M. De Agostini: Tíz esztendő a Tűzföldön. Fordította: Cholnoky Béla. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,én., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 209+2 p.+28 t. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötés, kopott borítóval, két kijáró lappal és rajtuk szakadásokkal, két foltos lappal.; [Bergman...
[Balbo, Italo (1896-1940)]: Repülőrajokkal az óceánon át. Fordította Révay József. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,[1931],Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), Egész oldalas fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötés, a borítón kis kopásnyomokkal.
Alberto M. De Agostini: Tíz esztendő a Tűzföldön. Fordította: Cholnoky Béla. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,[1926.], Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 209+3 p.+28 t. (Fekete-fehér fotók.) Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, az 51. oldalon szakadással.
Pécsi útmutató. Szerk.: Dr. Török Gyula. Pécs, 1943, (Dunántúl-ny.), 198 p.+1 t. (kihajtható Pécs-térkép). Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, kissé hiányos gerinccel.
2016 Michelin Main Cities of Europe 2016. Watford, Michelin Guide. Angol nyelven. Benne magyar vonatkozású fejezettel. Kiadói papírkötés, a borító hátoldalán hiánnyal.