Books: Travelling, Local History Number of items: 189
2962865
18096
453
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Gyurcsó István: Hegyeken - völgyeken. Útinapló. Bp.,1961, Szlovákiai Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval.
1 200 HUF
2778636
18097
453
3200
Other collectibles
Dr. Vitéz Házi Jenő: Sopron középkori egyháztörténete. Győregyházmegye múltjából IV. szám 1. rész. Sopron, 1939, Székely és Társa, 381+2 p. Kiadói papírkötés, felvágatlan lapokkal.
3 200 HUF
2924570
18098
453
Other collectibles
Radó Richárd, Gárdonyi Jenő: Budapesti hivatali útmutató. Athenaeum, 1934, kiadói sérült papírkötésben
1 200 HUF
3017036
18099
453
Other collectibles
A Magas-Tátra. Turistakalauz. Összeáll.: Dr. Vladimír Adamec. Bratislava, 1969, Sport. Térkép-mellékletekkel. Kiadói félvászon-kötés, intézményi bélyegzőkkel.
1 400 HUF
3022616
18100
453
Other collectibles
Feketéné Ziegler Ágota, Csovics Balázs, Fogarasy Attila (szerk.): Pilisszentiván Anno... Régi képeslapok, fotográfiák egy bányászfaluról s lakóiról. Pilisszentiván, 2009, Pilisszentiváni Helytörténeti Közhasznú Egyesület. Kiadói kartonált papírkötés, előzéklapon ajándékozási sorokkal.
2 400 HUF
2944910
18101
453
Other collectibles
Die Donau von Passau bis zum Schwarzen Meere 1916. [Wien], Erste K. K. Priv. Donau Dampf Schiffahrts Gesellschaft (DDSG), 157+1 p. Német nyelven. Korabeli reklámokkal. Gazdag fekete-fehér szövegközti képanyaggal. Kiadói aranyozott papírkötés, kopott borítóval, részben hiányos gerinccel, számos "M.Á.V. Központi Menetjegyiroda Budapest [1]916 .." bélyegzéssel.
1 600 HUF
3015763
18102
453
Other collectibles
Gerhard Hojer - Elmar D. Schmid: Nymphenburg. Schloss, Park und Burgen. Amtlicher Führer. München, 1991, Bayerische Verwaltung der staatlichen Schlösser, Gärten und Seen. Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér és színes képekkel. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
1 400 HUF
3017240
18103
453
Other collectibles
Morvay Péter: Kádárta helynevei. Publicationes Veszprémienses Veszprémvármegyei Füzetek 1. sz. Veszprém, 1940, Veszprémvármegyei Múzeum, (Szombathely, Martineum-ny.), 2+53-62 p.
1 600 HUF
2967297
18104
453
2200
Other collectibles
Utassy Miklós: Kocsér története 1977-2000. Kocsér, 2000, szerzői kiadás. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban, a védőborítón kisebb ázásnyommal.
2 200 HUF
2967356
18105
453
Other collectibles
Miskolczi Miklós: Az első évtized. Dunapentelétől - Dunaújvárosig. Dunaújváros, 1975, Dunaújvárosi Tanács. Kiadói papírkötés, a borítón kisebb sérülésekkel.
1 800 HUF
3019809
18106
453
Other collectibles
Bán Márton: Váci képeskönyv. Officina Képeskönyvek 50. Bp., 1943, Officina. Egészoldalas, fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, sérült, hiányos gerinccel.
2 000 HUF
3019816
18107
453
Other collectibles
Truskovszky Dezső: Pozsonyi séták. Officina Képeskönyvek. Bp., 1939, Officina. Egészoldalas, fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, sérült gerinccel.
2 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035