Books: Travelling, Local History

Number of items: 189

Gyurcsó István: Hegyeken - völgyeken. Útinapló. Bp.,1961, Szlovákiai Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval.
18096.

1 200 HUF
3,11
3,43

Dr. Vitéz Házi Jenő: Sopron középkori egyháztörténete. Győregyházmegye múltjából IV. szám 1. rész. Sopron, 1939, Székely és Társa, 381+2 p. Kiadói papírkötés, felvágatlan lapokkal.
18097.

3 200 HUF
8,29
9,14

Radó Richárd, Gárdonyi Jenő: Budapesti hivatali útmutató. Athenaeum, 1934, kiadói sérült papírkötésben
18098.

1 200 HUF
3,11
3,43

A Magas-Tátra. Turistakalauz. Összeáll.: Dr. Vladimír Adamec. Bratislava, 1969, Sport. Térkép-mellékletekkel. Kiadói félvászon-kötés, intézményi bélyegzőkkel.
18099.

1 400 HUF
3,63
4,00

Feketéné Ziegler Ágota, Csovics Balázs, Fogarasy Attila (szerk.): Pilisszentiván Anno... Régi képeslapok, fotográfiák egy bányászfaluról s lakóiról. Pilisszentiván, 2009, Pilisszentiváni Helytörténeti Közhasznú Egyesület. Kiadói kartonált papírkötés, előzéklapon ajándékozási sorokkal.
18100.

2 400 HUF
6,22
6,86

Die Donau von Passau bis zum Schwarzen Meere 1916. [Wien], Erste K. K. Priv. Donau Dampf Schiffahrts Gesellschaft (DDSG), 157+1 p. Német nyelven. Korabeli reklámokkal. Gazdag fekete-fehér szövegközti képanyaggal. Kiadói aranyozott papírkötés, kopott borítóval, részben hiányos gerinccel, számos "M.Á.V. Központi Menetjegyiroda Budapest [1]916 .." bélyegzéssel.
18101.

1 600 HUF
4,15
4,57

Gerhard Hojer - Elmar D. Schmid: Nymphenburg. Schloss, Park und Burgen. Amtlicher Führer. München, 1991, Bayerische Verwaltung der staatlichen Schlösser, Gärten und Seen. Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér és színes képekkel. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
18102.

1 400 HUF
3,63
4,00

Morvay Péter: Kádárta helynevei. Publicationes Veszprémienses Veszprémvármegyei Füzetek 1. sz. Veszprém, 1940, Veszprémvármegyei Múzeum, (Szombathely, Martineum-ny.), 2+53-62 p.
18103.

1 600 HUF
4,15
4,57

Utassy Miklós: Kocsér története 1977-2000. Kocsér, 2000, szerzői kiadás. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban, a védőborítón kisebb ázásnyommal.
18104.

2 200 HUF
5,70
6,29

Miskolczi Miklós: Az első évtized. Dunapentelétől - Dunaújvárosig. Dunaújváros, 1975, Dunaújvárosi Tanács. Kiadói papírkötés, a borítón kisebb sérülésekkel.
18105.

1 800 HUF
4,66
5,14

Bán Márton: Váci képeskönyv. Officina Képeskönyvek 50. Bp., 1943, Officina. Egészoldalas, fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, sérült, hiányos gerinccel.
18106.

2 000 HUF
5,18
5,71

Truskovszky Dezső: Pozsonyi séták. Officina Képeskönyvek. Bp., 1939, Officina. Egészoldalas, fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, sérült gerinccel.
18107.

2 400 HUF
6,22
6,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF