Amerikai Egyesült Államok DN "Sheriff Texas" bronz seriff jelvény festett rátéttel (60x60mm) T:AU USA ND "Sheriff Texas" bronze sheriff star badge with painted overlay (60x60mm) C:AU
Amerikai Egyesült Államok 2xklf "5kg / 7kg" Herbalife Nutrition zománcozott fém jelvény T:1 közte zománchiba United States of America 2xklf "5kg / 7kg" Herbalife Nutrition enamelled metal badge C:UNC among enamel error
Ausztria 1905. "Antropológiai Kongresszus - Salzburg" fém emlékérem kitűzővé alakítva, hátoldalán "Gustav Deschler Vereinszeichenfabrik München" gyártói jelzéssel (37mm) T:1- kis patina Austria 1905. "Anthropological Congress - Salzburg" metal commemorative medallion turned into badge, with "Gustav Deschler Vereinszeichenfabrik München" maker's mark on the back (37mm) C:AU small patina
Ausztria 1912. "XXIII. INTERNAT. EUCHARISTICUS CONGRESS. VIENN 1912 (XXIII. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Bécs 1912)" aranyozott bronz jelvény, "BRÜDER SCHNEIDER WIEN" gyártói jelzéssel (45x34mm) T:1- Austria 1912. "XXIII. INTERNAT. EUCHARISTICUS CONGRESS. VIENN 1912 (23rd International Eucharistic Congress Wien 1912)" gilt bronze badge, with "BRÜDER SCHNEIDER WIEN" maker's mark (45x34mm) ...
Belgium ~1880-1900. "A Belga Életmentők Királyi és Központi Társaságának érdemérme" aranyozott fém kitüntetés fül nélkül, hátoldalán névre szóló gravírozással (33mm) T:XF karc, ph, letört fül Belgium ~1880-1900. "Belgian Royal Society Of Rescuers Medal" gilt metal decoration without ear, with name engraving on the back (33mm) C:XF scratch, edge error, missing ear
NDK ~1960-1970. 2db klf kitüntetés, közte "Szocialista Munka Kollektíva" műgyantás fém kitüntetés műanyag tokban T:AU GDR ~1960-1970. 2pcs of diff decorations, with "Kollektiv der Sozialistischen Arbeit (Collective of the Socialist Work)" synthetic resined metal decoration in plastic case C:AU
Svájc 1934. "1934. VIII. 1." svájci nemzeti ünnepi fém kitűző, hátoldalán "Huguenin Locle" gyártói jelzéssel. Szign.: Luc Jaggi (29x23mm) T:AU Switzerland 1934. "1. VIII. 1934." metal badge of Swiss national holiday with "Huguenin Locle" makers mark on the back. Sign.: Luc Jaggi (29x23mm) C:AU