Garamkeszi János (1936-) 1983. "MÉE XIII. Vándorgyűlése - Salgótarján / Madách Imre - Az ember tragédiája" Ag és bronz emlékérem pár (34,74g/0.640/42,5mm) T:UNC,AU Adamo ST2
Garamkeszi János (1936-2014) 1983. "MÉE - 10 éves a Nógrád megyei szervezet / Salgótarján" bronz emlékérem (42,5mm) + Bognár György (1944-) 1984. "Salgótarján felszabadulásának 40. évfordulója / MÉE Nógrád megyei szervezete" bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU Adamo ST3, ST4
Garamkeszi János (1936-) 1983. "MÉE XIII. Vándorgyűlése - Salgótarján / Madách Imre - Az ember tragédiája" Ag és bronz emlékérem pár (34,44g/0.640/42,5mm) T:UNC,AU Adamo ST2
Gáti Gábor (1937-) 1989. "MÉE XIX. Vándorgyűlés Sátoraljaújhely / Kazinczy Ferenc" bronz és jelzett Ag emlékérem pár (35,35g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU (PP)
Göröntsér Greff Lajos (1888-1976) DN Jobbra íjjal lövő ősmagyar lovas harcos, mázas gipsz plakett, a Huszár-Procopius 2627-es számú bronz plakettjének változata (99mm) T:2
Győrfi Sándor (1951-) 1994. "Állami Népegészségügyi és Tisztiorvosi Szolgálat / Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Intézete - ÁNTSZ" Ag és bronz emlékérem pár (36,28g/0.925/60mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)
Horváth László (1951-) Nagy Lajos (1949-) 1990. "Batthyány Lajos A Magyar Nép Mártírja 1807-1849 - MÉE" aranyozott bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC Adamo BP33
Iván István (1905-1968) 1948. június 11. "Magyar Állami Pénzverő - Budapesti Nemzetközi Vásár" Al emlékérem (32mm) + "Lottó milliók öröme / Egész évben szerencse" Al zseton (28mm) T:AU,XF