Ausztrália ~2010. 5db klf katonai jótékonysági kitűző tájékoztató lappal T:UNC Australia ~2010. 5pcs of diff military charity pin with information sheet C:UNC
Ausztria 1932. "Osztrák Háborús Emlékérem" bronz kitüntetés mellszalagon kardokkal, szalagsávval T:XF Austria 1932. "Great War Commemorative Medal" bronze decoration with ribbon and swords, eith miniature ribbon C:XF
Bulgária 1908. "Polgári Érdemrend Parancsnoki Kereszt" zománcozott, aranyozott fém kitüntetés mellszalag nélkül, erősen sérült, hiányos, részben javított állapotban (63x95mm) T:F Bulgaria 1908. "Order of Civil Merit Commander's Cross" enamelled, gilt metal decoration without ribbon, in badly damaged, incomplete, partially repaired condition (63x95mm) C:F
Bulgária ~1933-1939. "Európai Háborús Emlékérem 1915-1918" aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon T:AU,XF patina, viseltes szalag, kopott aranyozás Bulgaria ~1933-1939. "European War Commemorative Medal 1915-1918" gilt bronze decoration, with ribbon C:AU,XF patina, worn ribbon, worn gilt
Finnország ~1936. "Fehér Rózsa Lovagrend I. osztályának csillaga" zománcozott, jelzett Ag csillag, függőleges tűvel, a csillag hátoldalán "A. TILLANDER" gyártói jelzés, mellette ezüstjelzések (76x78mm) T:2 / Finland ~1936. "Order of the Whites Rose 1st Class Commander Star" enamelled and hallmarked Ag star with vertical pin, "A. TILLANDER" makers mark on back with hallmarks (76x78mm) C:XF
Szovjetunió ~1940-1950. Szovjet aranyozott, zománcozott bronz egyetemi jelvény csavaros hátlappal T:AU Soviet Union ~1940-1950. Gilt, enamelled bronze university badge with screw back C:AU
Szovjetunió ~1960-1970. 10db katonai kitüntetés, több klf, főleg szalag nélkül T:XF-VF Soviet Union ~1960-1970. 10 pcs of military decorations, with more diff, mostly without ribbon C:XF-VF