Military

Number of items: 134

1916. "A Katonai Érdemkereszt III. Osztálya hadidíszítménnyel és kardokkal" fülön jelzett, zománcozott Ag kitüntetés mellszalagon, eredeti "V. Mayers Söhne" adományozói tokban T:AU viselésből eredő kis zománchibákkal / Hungary 1916. "Military Merit Cross, 3rd Class with war decoration" enamelled Ag decoration on ribbon, hallmarked on the ring, in original "V. Mayers Söhe" case C:AU with small enamel errors caused by wearing  NMK 175.
33079.

1916. "A Katonai Érdemkereszt III. Osztálya hadidíszítménnyel és kardokkal" fülön jelzett, zománcozott Ag kitüntetés mellszalagon, eredeti "V. Mayers Söhne" adományozói tokban T:AU viselésből eredő kis zománchibákkal / Hungary 1916. "Military Merit Cross, 3rd Class with war decoration" enamelled Ag decoration on ribbon, hallmarked on the ring, in original "V. Mayers Söhe" case C:AU with small enam...

130 000 HUF
336,79
371,43

1916. "A Katonai Érdemkereszt III. Osztálya hadidíszítménnyel" zománcozott Ag kitüntetés kopottas hadiszalagon, fémjel nélkül T:VF zománchiba / Hungary 1916. "Cross for Military Merit, 3rd class with war decoration" enamelled bronze decoration on wartime ribbon, without hallmark C:VF enamel error NMK 175.
33080.

30 000 HUF
77,72
85,71

Osztrák-Magyar Monarchia ~1916. "Világháború 1914-1916. Hindenburg tábornagy főparancsnok (Weltkrieg 1914-1916. Oberkommandantur Generalfeldmarschall Hindenburg)" préselt Zn jelvény (39x26mm) T:VF oxidáció, több helyen anyaghiány Austro-Hungarian Monarchy ~1916. "Weltkrieg 1914-1916. Oberkommandantur Generalfeldmarschall Hindenburg" Zn badge (39x26) C:VF oxidation, material error
33081.

10 000 HUF
25,91
28,57

33082.

12 000 HUF
31,09
34,29

1917. "Ezüst Katonai Érdemérem kardokkal" jelzett Ag kitüntetés eredeti mellszalagon T:XF patina, kis karcok, patina Hungary 1917. "Silver Military Merit Medal with swords" Ag decoration with hallmark, with original ribbon C:XF patina, small scratches, patina NMK 320.
33083.

24 000 HUF
62,18
68,57

1917. "Károly Ezüst Vitézségi Érem I. osztálya " peremen jelzett Ag kitüntetés mellszalagon. Szign.: Kautsch T:XF ph. Hungary 1917. "Silver Gallantry Medal, 1st Class" Ag decoration with hallmark on the edge, with ribbon. Sign.: Kautsch C:XF patina, small edge error NMK 302.
33084.

18 000 HUF
46,63
51,43

1917. "Károly Ezüst Vitézségi Érem I. osztálya " ezüstözött, öntött bronz kitüntetés modern mellszalagon (viseleti példány). Szign.: Kautsch T:XF Hungary 1917. "Silver Gallantry Medal, 1st Class" silver plated, cast bronze decoration with modern ribbon (replacement piece). Sign.: Kautsch C:XF NMK 302.
33085.

15 000 HUF
38,86
42,86

1917. "Károly Ezüst Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján" hadifém kitüntetés hadiszalagon T:XF Hungary 1917. "Silver Militarty Order of Merit on wartime ribbon" war metal decoration on wartime ribbon C:XF NMK.: 323
33086.

15 000 HUF
38,86
42,86

1917. "Károly Bronz Vitézségi Érem" bronz kitüntetés sérült, kopott mellszalaggal. Szign.: Kautsch T:AU,XF Hungary 1917. "Bronze Gallantry Medal" bronze decoration with demaged, worn ribbon. Sign.: Kautsch C:AU,XF NMK 310.
33087.

5 000 HUF
12,95
14,29

1917. "Károly Bronz Vitézségi Érem" öntött bronz kitüntetés mellszalaggal (változat / viseleti példány?) Szign.: Kautsch T:XF Hungary 1917. "Bronze Gallantry Medal" cast bronze decoration without ribbon (variation / replacement piece?) Sign.: Kautsch C:XF NMK.: 310.
33088.

4 000 HUF
10,36
11,43

1917. "Károly Bronz Vitézségi Érem" bronz kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Kautsch T:AU Hungary 1917. "Bronze Gallantry Medal" bronze decoration without ribbon. Sign.: Kautsch C:AU NMK.: 310.
33089.

3 000 HUF
7,77
8,57

1917. "Károly Bronz Vitézségi Érem" bronz kitüntetés mellszalaggal. Szign.: Kautsch T:AU Hungary 1917. "Bronze Gallantry Medal" bronze decoration without ribbon. Sign.: Kautsch C:AU NMK.: 310.
33090.

4 000 HUF
10,36
11,43

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF