1916. "A Katonai Érdemkereszt III. Osztálya hadidíszítménnyel és kardokkal" fülön jelzett, zománcozott Ag kitüntetés mellszalagon, eredeti "V. Mayers Söhne" adományozói tokban T:AU viselésből eredő kis zománchibákkal / Hungary 1916. "Military Merit Cross, 3rd Class with war decoration" enamelled Ag decoration on ribbon, hallmarked on the ring, in original "V. Mayers Söhe" case C:AU with small enam...
1916. "A Katonai Érdemkereszt III. Osztálya hadidíszítménnyel" zománcozott Ag kitüntetés kopottas hadiszalagon, fémjel nélkül T:VF zománchiba / Hungary 1916. "Cross for Military Merit, 3rd class with war decoration" enamelled bronze decoration on wartime ribbon, without hallmark C:VF enamel error NMK 175.
1917. "Ezüst Katonai Érdemérem kardokkal" jelzett Ag kitüntetés eredeti mellszalagon T:XF patina, kis karcok, patina Hungary 1917. "Silver Military Merit Medal with swords" Ag decoration with hallmark, with original ribbon C:XF patina, small scratches, patina NMK 320.
1917. "Károly Ezüst Vitézségi Érem I. osztálya " peremen jelzett Ag kitüntetés mellszalagon. Szign.: Kautsch T:XF ph. Hungary 1917. "Silver Gallantry Medal, 1st Class" Ag decoration with hallmark on the edge, with ribbon. Sign.: Kautsch C:XF patina, small edge error NMK 302.
1917. "Károly Ezüst Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján" hadifém kitüntetés hadiszalagon T:XF Hungary 1917. "Silver Militarty Order of Merit on wartime ribbon" war metal decoration on wartime ribbon C:XF NMK.: 323