1917. "Károly Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján" aranyozott bronz kitüntetés, eredeti mellszalaggal, "BRONZE" jelzéssel a peremen. Szign.: Kautsch T:XF kopott aranyozás Hungary 1917. "Bronze Militarty Order of Merit on wartime ribbon" gilt bronze decoration, with original but damaged ribbon, and "BRONZE" hallmark on the edge. Sign.: Kautsch C:XF worn gilding NMK.: 327
1918. "Sebesültek Érme" Zn kitüntetés, három sebesülés után járó mellszalaggal. Szign.: R. Placht T:XF oxidáció Hungary 1918. "Wound Medal" Zn decoration with ribbon for the 3rd time wound. Sign.: R. Placht C:XF corrosion NMK 328.
1918. "Sebesültek Érme nem hadieszköztől sérültek számára" cink kitüntetés mellszalaggal. Szign.: R. Placht T:XF oxidáció Hungary 1918. "Medal for Soldiers Wounded out of Combat" zinc decoration with ribbon. Sign.: R. Placht C:XF oxidation NMK 329.
1920. "Vitézi Jelvény" zománcozott bronz jelvény, bronz kard rátéttel, hátlapon ferde rögzítőpántokkal, duplán beleütött "Jerouschek Bpest Semmelweis u. 7." gyártói jelzéssel és belekarcolt "808" sorszámmal (57x38mm) T:XF zománchibák, javított zománc(?) Hungary 1920. "Badge of the Order of Vitéz" enamelled bronze badge, with bronze sword overlay, with oblique bands on the back, with "Jerouschek Bp...
1922. "Magyar Bronz Érdemérem" aranyozott bronz kitüntetés peremen "Bronz" jelzéssel, mellszalagon T:AU,XF az aranyozás pár helyen megkopott, kis karc Hungary 1922. "Hungarian Bronze Merit Medal" gold plated bronze decoration with "Bronz" hallmark on the edge, with ribbon C:AU,XF slightly worn gilt, small scratch NMK 392.