Amerikai Egyesült Államok 1975. "Eli Whitney" kétoldalas, peremén jelzett Ag emlékplakett kartonlapon (~48g/0.925/56x38mm) T:PP USA 1975. "Eli Whitney" double-sided Ag plaque, hallmarked on the edge, on cardboard (~48g/0.925/56x38mm) C:PP
Amerikai Egyesült Államok 1976. "Oklahoma Állami Vásár" bronz emlékérem (70mm) T:AU USA 1976. "Oklahoma State Fair" bronze commemorative medallion (70mm) C:AU
Amerikai Egyesült Államok 1993. "William Jefferson Clinton" bronz emlékérem lezárt fóliatokban (34mm) T:UNC USA 1993. "William Jefferson Clinton" bronze commemorative medallion in foil packing (34mm) C:UNC
Amerikai Egyesült Államok 2001. "Az UCLA (Kaliforniai Egyetem) orvosképzésének 50. évfordulója 1951-2001" kétoldalas Br emlékérem kopottas dísztokban, peremén "The Franklin Mint" gyártói jelzéssel (76mm) T:1 USA 2001. "50th anniversary of the UCLA's school of medicine 1951-2001" two-sided Br medallion in worn case, with "The Franklin Mint" maker's mark on the edge (76mm) C:UNC
Amerikai Egyesült Államok DN "J. Edgar Hoover" kétoldalas, peremén jelzett Ag emlékérem (31,60g/0.925/39mm) + DN "Will Rogers" kétoldalas, peremén jelzett Ag emlékérem (31,76g/0.925/39mm) kartonlapon T:PP patina USA ND "J. Edgar Hoover" double-sided Ag medallion, hallmarked on the edge + ND "Will Rogers" double-sided Ag medallion, hallmarked on the edge +(31,76g/0.925/39mm) on cardboard C:PP patin...
Ausztrália 1973. "Sydney-i Operaház" jelzett Ag emlékérem (24,31g/0.999/40mm) T:AU (PP) ujjlenyomat, karc Australia 1973. "The Sydney Opera House" marked Ag commemorative medallion (24,31g/0.999/40mm) C:AU (PP) fingerprints, scratch
Ausztria 1856. "A német természettudósok és orvosok XXXII. közgyűlése, Bécs városa, MDCCCLVI" kétoldalas bronz emlékérem tokban. Szign.: Karl Radnitzky (69mm) T:AU patina, apró ph. Austria 1856. "Der XXXII Versammlung Deutscher Naturforscher und Ärzte die Stadt Wien - MDCCCLVI (The XXXII Assembly of German Natural Scientists and Physicians the City of Vienna, MDCCCLVI)" double-sided bronze medalli...
Ausztria ~2000. "ÖGB (Osztrák Szakszervezeti Szövetség) / 60 éves szakszervezeti tagságért" aranyozott, jelzett Ag emlékérem (49,25g/0.900/50mm) T:AU Austria ~2000. "ÖGB (Austrian Trade Union Federation) / For 60 years of union membership" gilt, hallmarked Ag commorative medallion (49,25g/0.900/50mm) C:AU