10942. 453. Closed Online auction Engravings
3 800 HUF
0 HUF
Carl Hermann Kuechler (1866-1903): Kerékpározó társaság (Radfahrer-Corso auf der Digue zu Ostende). Színes rotációs fametszet, papír, jelzett a metszeten. R. Bong kiadása, üvegezett fakeretben, 20,5×32 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras