12 000 HUF
31,09 EUR, 34,29 USD
Eduard Hildebrandt (1818-1868) akvarelljei után: 21 db lap a Reise um die Erde (világkörüli utazás) sorozatból, klf. helyszínekről: Ázsia (Macao, Siam, Bangkok, Fuzhou, Ceylon, Szingapúr, Fülöp-szigetek, Rangun, Bombay, Nagaszaki, Yokohama), Afrika (Kairó, Alexandria), San Francisco és Óceánia. Kromofakszimile, papír, eredeti kartonra kasírozva. R. Wagner, Berlin kiadása, XIX. sz. vége (1870-80 körül), midegyik karton hátoldalán eredeti címkén feliratozott. Kartonok részben foltosak. 24,5x38 cm / After the watercolours by Eduard Hildebrandt (1818-1868) : 21 plates from a Reise um die Erde, with different sites: Asia (Macao, Siam, Bangkok, Fuzhou, Ceylon, Singapore, Philippines, Rangoon, Bombay, Nagasaki, Yokohama), Africa (Cairo, Alexandria), San Francisco and Oceania. R. Wagner, Berlin, around 1870-80. Chromofacsimile on paper, mounted on original strong boards, with the original labels on the reverse, some of the boards stained.