10879.
453. Closed Online auction
Ex libris - small-graphics
3 000 HUF
Vertel József (1922-1993): Visegrád Mátyás király korában. Rézkarc, papír, jelzett, autográf ajándékozási sorokkal, 5x14,5 cm. Üvegezett fa keretben (keret: 16,5x23 cm).