10587.
453. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
1 600 HUF
Czitter (?) jelzéssel: Iparművészeti Múzeum, Budapest, Ferencváros. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (4/50). A lapon kisebb sérüléssel, paszpartuban, 12x19 cm