10624.
453. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
7 000 HUF
18,13 EUR, 20,00 USD
Krausz (E?) jelzéssel: Utcarészlet vendéglővel, (1927?). Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben, 30×22 cm