10715.
453. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
2 800 HUF
Olvashatatlan (Opferman?) jelzéssel, XIX. sz. vége/XX. sz. eleje: Vitorlás. Akvarell, papír, kartonra kasírozva. 26,5x17 cm