10696.
453. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
3 600 HUF
20
Székelykapukat, kopjafákat ábrázoló össz. 6 db grafika. Ceruza, papír, jelzettek. Kartonra kasírozva, vegyes állapotban, lapméret: 26x17 cm körül.