10060. 453. Closed Online auction Paintings and graphics
5 000 HUF
0 HUF
Bácskay István (?-?), működött a XX. sz. első felében: Arab utca. Olaj, fa. Jelzett. Dekoratív, korabeli, üvegezett, sérült fakeretben. 10x8 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras