10079. 453. Closed Online auction Paintings and graphics
6 500 HUF
0 HUF
Blahos Rudolf (1917-1986): Vihar közeledik (lovak). Színes rézkarc, papír, számozott (52/100), jelzett. Üvegezett, kissé sérült fa keretben, 28,5×40 cm
Photo of the item taken by : pelikán_kristóf