10114. 453. Closed Online auction Paintings and graphics
12 000 HUF
0 HUF
Csabai Kálmán (1915-1992): Parkrészlet (Miskolc?), 1941. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Dekoratív, sérült, üvegezett keretben. Lap alján apró szakadással. 37x26 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras