10147. 453. Closed Online auction Paintings and graphics
32 000 HUF
10
0 HUF
Edvi Illés Aladár (1870-1958): Faluvége. Olaj, vászon. Jelzett. Dekoratív, sérült fakeretben. 34x61 cm / oil on canvas, signed, framed
Photo of the item taken by : nagy_andras