10207. 453. Closed Online auction Paintings and graphics
24 000 HUF
0 HUF
Gaál József (1960-): Egymás kalodái I, 1991. Litográfia, papír. Jelzett, számozott: 19/20. Üvegezett fakeretben. 54×43 cm / lithograph on paper, signed, numbered: 19/20, framed
Photo of the item taken by : pk