10251. 453. Closed Online auction Paintings and graphics
3 400 HUF
0 HUF
Imre István (1918-1983): Jáki kápolna, 1974. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett, kissé sérült fakeretben, 49×58 cm
Photo of the item taken by : pk