10255. 453. Closed Online auction Paintings and graphics
10 000 HUF
9
0 HUF
Jelenszky László (1947-): Akrobaták (cím nélkül). Olaj, farost, jelzett, kisebb felületi sérüléssel, fakeretben, 50×40 cm
Photo of the item taken by : pk